O nás

Vážení zákazníci,
vítáme Vás na internetových stránkách firmy ARDEA spol. s r.o.. Nabízíme prodej spotřební elektroniky, satelitů, antén a přijímačů pro pozemní digitální vysílání včetně montáže a poradenství. Provádíme opravy, servis, montáže a měření signálu.

ARDEA spol. s r.o.. je česká firma, založená již v roce 1992. V současné době se zabýváme zejména televizní a satelitní technikou, tj. přijímači pozemního digitálního signálu DVB-T, anténami, jejich montáží i prodejem. K našemu sortimentu proto patří hlavně tzv. set top boxy, satelitní receivery, antény, combo-přijímače (kombinované přijímače na satelitní a zároveň pozemní digitální vysílání), rozbočovače, zesilovače, kabely, konektory, dekódovací karty, dekódovací moduly a pod.
V létě 2014 jsme rekonstruovali naší podejnu a rožšířili prodejní plochu. Nyní si u nás můžete vybrat i ze široké nabídky spotřební elektroniky.  Věříme, že se u nás budete cítit příjemněji.

Provádíme montáže, rekonstrukce a opravy společných televizních antén pro firmy i bytová družstva.

Dnes je náš tým složen z odborníků s řadou zkušeností v oboru – po celou dobu své existence montujeme satelitní i běžné televizní antény, opravujeme televizory, videorekordéry, dálkové ovladače, pomáháme a radíme zákazníkům s naladěním nového přijímače, instalací antén, montáží anténního rozvodu atd. Své služby nabízíme i mimopražským zákazníkům.

Nejsme obchod, kde zcela nechápavý prodavač sedí u pokladny a pouze inkasuje za nákup, se kterým si pak zákazník musí poradit sám, případně vám ukáže paletu, z níž odeberete zboží. Naší snahou je nabídnout to, co velké nadnárodní řetězce svým zákazníkům neposkytují: poradit, pomoci, naučit zákazníka s novým přístrojem zacházet, informovat o levnějších alternativách, upozornit na výhody a nevýhody.